HAKKIMIZDA

Oğuzhan Asansör, asansör sektöründe 15 yılı aşkın süredir hizmet veren, çalışmalarında uluslar arası sertifikalar kazanmış, kalitesini kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve bir markadır. Şimdiye kadar yaptığı uygulamalarla kalıcı müşteri memnuniyetini sağlamış olan firmamız, ISO 9001-2000 ,TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti Belgesi gibi tüm asansör sertifikalarına sahiptir. Kalitesi; referansları ile sabitleşmiş olan Oğuzhan Asansör, işlem yaptığı her alanda vermiş olduğu taahhütleri eksiksiz yerine getirmekte, asansör kalite standardını daima yüksek tutmakta, her gün gelişen teknolojiyi aralıksız takip etmektedir.

Oğuzhan Asansör olarak; hizmet alanımızda bulunan yük asansörü, konut asansörü, hasta asansörü, servis asansörü, yürüyen merdiven gibi uygulamalarla, taşıma ve ulaşım konularında insan hayatını kolaylaştırmak için çözümler üretmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana asansör imalatı, montajı ve servisi konularında koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkeleri ışığında hizmet vermekteyiz.

“Hedefimiz; vazgeçilmez ilkelerimizi muhafaza ederek büyümek yoluyla, Oğuzhan Asansör’ü Türkiye’nin bir numaralı asansör sağlayıcısı yapmaktır.”

1996 yılından bu yana yer aldığımız sektörde, imza attığımız başarılı çalışmalarımızla kendimizi müşterilerimize kanıtladık. Güçlü referans listemiz bunun en büyük göstergesidir.

“Yaptığımız işin ciddiyetinin farkındayız, her çalışmada "önce güvenlik" diyerek ölçüm ve hesaplamalarımızı yapıyoruz.”

©2021 OĞUZHAN ASANSÖR